Kūrybinis komandos formavimo praktikumas

"Pamatyk save savo kolegos akimis"

Kūrybinis komandos formavimo praktikumas 

Su Ramune Burškaitiene

 

Kviečiu Jus į autorinį komandos vidinių galių pažinimą bei atvirumo kultūrą plėtojantį praktikumą. Tam, kad Jūsų komandoje nepritrūktų entuziazmo, pasitikėjimo vienas kitu, o taip pat patirtumėte išlaisvinantį sinergijos EFEKTĄ!

 

 kurybinio-praktikumo-dalyviu-kuryba-keramikos-studijoje-RAMUNESnameile

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Praktikumo NAUDA:

 • Atskleisiu keletą dalykų, kaip rungtyniavimą keisti bendradarbiavimą skatinančiomis praktikomis, kad dirbti kartu būtų gera.
 • Atliksime unikalią užduotį "Molio šaržas", kurios metu lipdysime Jūsų tarpusavio pasitikėjimo ir bendrystės DNR projekciją.
 • Išsinešite paaugintą jūsų komandos tarpusavio ryšį bei unikalią "nesupakuojamą" patirtį.
 • Sukursite unikalų savo komandos narių šaržų ansamblį, kuris leis pamatyti save ir kitus iš kito matymo taško.
 • Išsinešite išskirtinį, unikalų kiekvieno iš Jūsų "čia ir dabar" paveikslą.

 

 

Materialiniu požiūriu Markas Aurelijus neabejotinai buvo teisus sakydamas, kad "Kiekvienas žmogus yra vertas tiek, kiek vertas tikslas, kurio jis siekia". Tačiau jis praleido labai svarbų faktą, kad žmogaus vertė nėra lygi jo gerai savijautai.

Ambicingi žmonės dirbdami komandose, įgyvendinę vieną tikslą, kelia sekantį, kurio nieko nelaukdami pradeda siekti. Ir net nepastebi, kaip įsisuka į beprotišką tempą. Neslėpsiu, tokioje situacijoje ir man ne kartą teko atsidurti.

Ši tikslų, lūkesčių, ambicijų evoliucija sąlygoja "slydimo paviršiumi" efektą, kuris pamažu įsivyrauja daugelyje mūsų gyvenimo sričių.

Ir visgi manau, kad mes, kad ir kaip besistengtume, neatrasime to vienintelio dalyko, kuris ilgam numalšintų mūsų troškulį, susijusį su savęs pažinimu bei pozicionavimu vienoje ar kitoje bendraminčių ar bendro tikslo siekiančių asmenų grupėje.

 

TAČIAU KAI KĄ MES TIKRAI GALIME!

Galime sustiprinti bei paskatinti norą dirbti kartu. Nes kiekvienas iš mūsų renkamės dirbti ten ir su tais, su kuriais ne tik pasiekiame gerų rezultatų, bet ir jaučiamės suprasti bei įvertinti. Dažnu atveju tai nenutinka tiesiog savaime. Nes priklausyti komandai, būti neatsiejama jos dalimi pirmiausia reiškia, kad reikia pažinti ir pasitikėti tais, be kurių jos tiesiog nebūtų.

Žmonės, kurie ieško to, kas suteikia prasmę – ar tai būtų laivo statymas, ar ekologinis ūkis, o gal dar kažkas, dėl ko sukasi šis pasaulis – paprastai jaučiasi užtikrintesni, kai dirba kartu ne su geriausiais savo srities profesionalais, bet su darnia, pasitikėjimą keliančia ir gebančia, kai to labiausiai reikia, įkvėpti komanda.

 praktikumo-dalyviu-veikla-keramikos-studijoje-RAMUNESnameile

 

Todėl kviečiu Jus į autorinį komandos vidinių galių pažinimą bei atvirumo kultūrą plėtojantį praktikumą. Tam, kad Jūsų komandoje nepritrūktų entuziazmo, pasitikėjimo vienas kitu, o taip pat patirtumėte išlaisvinantį sinergijos EFEKTĄ!

 

Praktikumo FORMATAS:

 • Autorinis, patirtiniu mokymusi grįstas, komandos vidinių galių pažinimą bei atvirumo kultūrą skatinantis praktikumas komandai.
 • Komandai iki 12 asmenų (atvykstant į studiją "RAMUNĖS Nameilė", adresu: Vilniaus g. 134, Šiauliai).
 • Jeigu praktikume dalyvauja didesnė nei 12 asmenų grupė, organizuojamas išvažiuojamasis susitikimas (lektorė atvyksta į įmonę ar į praktikumui organizuoti numatytą vietą).
 • Išankstinė registracija – BŪTINA.
 • Praktikumo trukmė – 3 ak./val.
 • Praktikumo kaina – 40 Eur/asmeniui.
 • Visos priemonės įskaičiuotos.
 • Po praktikumo kiekvienas jo dalyvis gaus po unikalų, jį "čia ir dabar" momente atspindintį meno kūrinį (iš išdegto bei padengto glazūra balto molio).

 

   

   

  Tad, suvaldykime "slydimo paviršiumi" jausmą – KARTU!

   

  P.S. Susisiekti galite paskambinę telefonu (+370 600 04980), parašę elektroninį laišką (burskaitiene@gmail.com) ar užpildę užklausos formą.

  Parašykite man